Kim jesteśmy?

Projekt realizowany wspólnie przez Data Protection Advisory Group sp. z o.o. lidera na Polskim rynku w obszarze zarządzania procesami ochrony danych osobowych i pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych w podmiotach gospodarczych we współpracy z Codefellow sp. z o.o. – nowoczesnym software housem specjalizującym się tworzeniu aplikacji webowych oraz audytowaniu gotowych rozwiązań teleinformatycznych.
Codefellow
Zespół ekspertów IT zajmujący się na co dzień tworzeniem aplikacji webowych oraz audytowaniem gotowych rozwiązań teleinformatycznych tj. systemów CRM, aplikacji webowych, desktopowych i mobilnych.

Wykonujemy testy manualne oraz automatyczne, które następnie analizujemy, aby przygotować listę wszystkich występujących zagrożeń.

Jako producent oprogramowania firma Codefellow skupia się głównie na tworzeniu dedykowanych rozwiązań biznesowych np. systemów CRM lub ERP, a także aplikacji.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się software house'em, który może pochwalić się współpracą z takimi firmami, jak: Platforma Mieszkaniowa S.A., Emmerson Evaluation Sp. z o.o., Telmedicin sp. z o.o..
DPAG
DPAG od 2015 roku pomaga organizacjom zarządzać procesami danych osobowych, bezpieczeństwem informacji. Jest jedną z największych firm w Polsce, która specjalizuje się w tym obszarze.

Od połowy 2021 roku pomagamy firmom spełnić wymagania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia Unii (Ustawa o ochronie sygnalistów).

Zespół DPAG to certyfikowani audytorzy normy ISO 27001, wykwalifikowani eksperci – absolwenci prawa, bezpieczeństwa wewnętrznego, absolwenci studiów podyplomowych „Ochrona Danych Osobowych i Informacji Niejawnych”, którzy cały czas poszerzają swoją wiedzę, jak również wymieniają się doświadczeniami podczas konferencji, w których biorą udział lub są prelegentami. Realizujemy także szkolenia dotyczące tematyki danych osobowych w ramach obowiązkowych szkoleń wymaganych przez Izby zawodowe.

Do Klientów DPAG należą szpitale, podmioty administracji, a także firmy prywatne – zarówno usługowe, jak i produkcyjne.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do zapewnienia świadczenia usług zgodnie z naszą Polityką prywatności.